Markizy z kasetą

Markiza Palladio

Markiza z kasetą Palladio jest elegancką markizą z kasetą , która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry a belka przednia domyka się szczelnie z kasetą osłaniając zwiniętą tkaninę. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyer'a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne wieloletnie działanie. Dzięki zastosowaniu podpór sprężynowych rury nawojowej tkanina jest równomiernie napinana. Palladio łączy w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej.


Markiza Dakar

Markiza Dakar doskonale nadaje się do zaciemnienia większych tarasów. Pełna kaseta w opływowych kształtach nadaje tej markizie nowoczesny i elegancki wygląd, równocześnie osłaniając tkaninę i ramiona przed czynnikami atmosferycznymi Aby dodatkowo zwiększyć ochronę tkaniny zastosowano wewnątrz kasety uszczelki zabezpieczające. W konstrukcji markizy zastosowano rozkładane ramiona ze stopu aluminium, które zamocowano na uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzyjne przeguby z łańcuchem Flyera ze stali nierdzewnej zapewniają im wytrzymałość i niezawodne działanie.Markizy o większej szerokości wyposażone są w podporę rury nawojowej, dzięki czemu tkanina napinana jest bardziej równomiernie

Markiza Corsica

Markiza Corsica jest nowoczesną markizą o nowoczesnym kształcie. Konstrukcja systemu wykonana z ekskrudowanego aluminium zapewnia jej trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo zastosowane w ramionach łańcuchy Flyera połączone z precyzyjnie wykonanymi przegubami zapewniają wieloletnie działanie. Budowa markizy przewiduje zastosowanie oświetlenia LED, co sprawia, że każdy użytkownik będzie mógł swobodnie korzystać z uroków letnich wieczorów.