Markizy bez kasety

Markiza Silver Plus

Markiza Silver Plus jest markizą o lekkiej konstrukcji przeznaczoną do zacieniania tarasów i balkonów o średniej wielkości. W przegubach rozkładanych ramionach markizy zastosowano łańcuch Flyer`a co sprawia, że są wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja markizy opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje pełną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów.

Markiza Australia

Markiza Australia doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje również zastosowanie w instalacjach komercyjnych. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Fleyer'a zapewnia markizie trwałość i niezawodne działanie. Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury w markizach o dużej szerokości, zapewniając dobre napięcie tkaniny.

Markiza Jamajka

Markiza Jamaica jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia dużą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania i dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów i instalacji komercyjnych. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach o specjalnej konstrukcji, wykonanych metodą obróbki numerycznej. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyer'a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne wieloletnie działanie. Dzięki centralnej podporze w dużych markizach tkanina jest zawsze równomiernie napinana. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów. Opcjonalny aluminiowy daszek zapewnia osłonę zwiniętej tkaniny. Ten model markizy posiada opcję VOLANT, czyli opcję rozwijanej falbany w belce przedniej.